| VladIon a întrebat:

Salut! Recomandați mi niște arome de vape fără nicotina, pls.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/3n5difU

4 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

Buna! Am gasit pe E-MAG vape fara nicotina(! DE UNICA FOLOSINTA!) Si se numesc asa: Kit Tigara Electronica Elf Bar Vape Pen, si au diferite arome: strawberry, banana etc. Sper ca am ajutat! Byeee=)

| VladIon explică (pentru Strwberrs):

Iti mulțumesc foarte mult ca ți ai dat interesul. Mulțumesc pentru sugestie, dar ma refer la lichide pentru vape-uri reincarcabile. Încă o data, mulțumesc pentru sugestie.

| SilentUwk7 a răspuns:

Fumez vape doar cu aroma de ananas si cu nicotina

| VladIon explică (pentru SilentUwk7):

Nu mi place ananasul laughing