| CosminGK a întrebat:

Revin cu o intrebare. Mi-am luam doua placute de rami Corsair Vengeance rgb pro 2x8 (16 gb) ddr4 si pe cutia de la rami are amd Ryzen. Eu i-am luat pentru a-i pune pe o placa de baza Aorus ultra Z390 cu i7 9700k. Merg ramii sau trebuie sa iau alti rami? Multumesc

Răspuns Câştigător
| RaduNeagu a răspuns:

Da, merg. Nu exista ram care functioneaza doar pe amd/Intel.

| CosminGK explică (pentru RaduNeagu):

Iti multumesc mult de tot

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Merg fără probleme.

| CosminGK explică (pentru Sofer):

Multumesc mult de tot

| JicaContra a răspuns:

Nu merg, daca vii de pe AMD pe Intel trebuiesc exorcizate de un sobor de 99 de preoti rolling on the floor