| Ovidiu a întrebat:

Sa presupunem ca am creat un site. pe prima pagina a acestui site scriu un script care verifica cu ce am accesat siteul respectiv: calculator sau telefon. daca este un telefon sa comuteze automat catre o adresa destinata special numai pentru telefoane mobile.
exista asa ceva?

7 răspunsuri:
| Ovidiu explică:

Deci revin, dati va rog program integral, nu ma puneti sal creez eu acum. scriptul de verificare a unui broowser, il stiu, dar nu cred ca are niciolegatura cu aceasta. probabil sunt folosite mai multe chestii.

| Ovidiu explică:

Idi0t: l-am testat. cand intru de pe telefon nu ma redirectioneaza la pagina data de mine. sad

| shadovv a răspuns:

Da exista. Se face in javascript. Gasesti aici tutoriale http://www.w3schools.com/jsref/default.asp
e destul de greu...

| ionutz380 a răspuns:

Nu sunt sigur de asa ceva dar presupun ca da da iti zic 20%da si 80% nu (FUNDA?)