| Daii_4342 a întrebat:

Se apropie ziua mea si as vrea foarte mult un telefon doar ca nu m-am hotarat inca ce sa aleg. As vrea sa fie touchscreen, sa aiba GPS, multi mega pixeli, sa pot viziona filme pe net si off line, jocuri. Eu m-am gandit la un Nokia N97, am auzit ca este ultimul model si arata destul de bine, doar ca nu stiu daca pot sa ma uit la filme. De asemenea m-am gandit si la un IPhone. Voi ce ziceti? :-s :*

Răspuns Câştigător
| ionutz49 a răspuns:

Salut, n97 nu iti recomand pentru ca are symbian si ce-i de la nokia au c-am dat gresi cu el, i-ati un n900 daca ai banitongue. Daca nu un xperia x10(il am eu e foarte bun are camera de 8mpx, android procesor 1 g etc, vivaz pro la fel camera 8 qwerty, sau un se satio care are camera de 12mpx, un hd2, desire.Sunt o multime, sper ca te-am ajutat cu ceva. Un salut

9 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

N97 nu este ultimul model Nokia utimul este nokia n8 spacificatiile le gasesti pe gsmarena.com si are destul de multe funciti asemanatoare iphone-uli deci daca vrei sa fie nokia si sa vezi filme hd pe el sa ai 12mp camera, gps multitouc ia-ti un n8

| ionutz49 a răspuns:

Daily, mersi pentru apreciere... si in final catre ce te-ai orientattongue? nu iti lua iphone iti spun din propria experientawinking am avut iphone 3g cred ca era din prima generatie nu mi a placut prefer xperia de il am acum, un mare dezavantaj la iphone e ca nu poti trimite fisiere de pe un telefon pe altu.salutari

| Petronela a răspuns:

Nokia N97 e mai bun decat IPhone

| bogdan_5147 a răspuns:

Eu iti recomand iphone daca e sa alegi intre iphone si nokia n97 e mult mai elegant chiar daca n97 are mai multe functii nu este chiar asa de util. un alt telefon ar fi nokia e71 e un smartphone bun ca si performante si e la un pret bun. eu astea ti le recomand, papa

| bogdan_5147 a răspuns:

Http://www.go4it.ro/......9-5198180/ pe acest site te poti orienta cat de cat:D

| Mirel_8882 a răspuns:

Un telefon bun pentru tine ar fi nokia x6 nu o sa iti para rau...scrie pe google asta si ai sa vezi:* am unu si stiu ce zic!

| Daii_4342 explică:

O sa imi iau ori Nokia N900 ori Nokia N8 happy. Multumesc mult pentru raspunsuri! :*

| Alley a răspuns:

Pai...in cazul asta cred ca un Iphone ar fi mai folositorwinking Happy b'dayhee hee

| Кristine a răspuns:

SAlut, dupa cite am auzit eu N97 nu e cel mai bun, are ceva defecte stiu ca nokia mai are un telefon n900 si e super... dar poti sati cumperi si un IPhone ca sunt supe