| Sebimiha a întrebat:

Salut.
Se intampla ceva daca las o statie in soare in timp ce ascult cu boxele la ea?

Răspuns Câştigător
| Panamax a răspuns:

Se incalzeste mai mult decat este nevoie si are acolo niste protectii care vor opri functionarea in caz de temperatura excesiva.
Asta la modelele mai performante.
O pocnitoare o sa-si dea duhul si o sa arda macar o boxa.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, vine nenea milițianul la tine si i ti dă amendă ca tulburi linistea publica ca asculti muzică ca bolîndu la maxim pe stradă, ascultă muzica in căștile tale numai tu nu toți sa suporte mîrlănia ta.

| Bizon95 a răspuns:

Da, se incinge
toate electronicele au niste parametrii de temperatura (scrie pe cutie/instructiuni/garantie)
iar daca nu e destul de scumpa... intelegi tu ce patesc chestiile ieftine cand se incing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara se supra-incalzeste, insa acum nu mai e atat de cald

| Alexandrionelu a răspuns:

Pune-o măcar la umbra, altfel o ia Zmău.