| BigLike a întrebat:

Salut se poate instala un windows7 pe un card sd de 32 gb pe care il bag intr-un cititor care arata asa : https://www.google.co.uk/......ps?/search este bun acest cititor de carduri? si pot pune windows pe el si sa fie bootabil? am un alt laptop pe care vreau sa instalez windows7 si nu are loc unde sa bag CD/DVD daca stiti cumva daca se poate face va rog ajutati-ma cu video-uri sau sfaturi ofer funda, rog si ofer seriozitate multumesc frumos.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca merge sa instalezi de pe un card sd... Totusi, de pe un stick merge 100% happy.