| TzaganuDeLa402 a întrebat:

Se poate schimba placa video a unui laptop?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e lipita pe placa de baza, nu se poate.Doar sa inlocuiesti chip-ul grafic cu unul identic, sau care face parte din aceeasi clasa, serie. Dupa reballing, nu iti poate nimeni garanta functionarea acestuia 100%.
Iti trebuie un laptop cu slot pci-e http://image.dhgate.com/desc_371906125_00.jpg

2 răspunsuri:
| LilTunechi a răspuns:

Da dar trebuie sa fii mesterhee hee) adica du-l la cineva care se pricepe si fii constient ca o placa de laptop costa mai mult decat una de pcbig grin