| Gabriel123Gaby a întrebat:

La laptop se poate schimba placa video!

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Ia zi geniule. Cum schimbi tu placa video integrata de la un laptop? O rupi de pe placa de baza? O tai cu fierastraul? Da si tu un raspuns complet ca sa nu induci lumea in eroare. Nu ai cum sa schimbi o placa video integrata pentru ca e lipita de placa de baza.

Hai noroc.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Da!

| KodrutZ a răspuns (pentru Hitback):

Cu ce e lipita, cu super glue? Omu' nu a pus nici o intrebare. Asa intrebare, asa raspuns.

| Hitback a răspuns (pentru KodrutZ):

Ai si tu dreptate.laughing

| Hitback a răspuns (pentru KodrutZ):

Ia zi geniule. Cum schimbi tu placa video integrata de la un laptop? O rupi de pe placa de baza? O tai cu fierastraul? Da si tu un raspuns complet ca sa nu induci lumea in eroare. Nu ai cum sa schimbi o placa video integrata pentru ca e lipita de placa de baza.

Hai noroc.

| bogdan324 a răspuns:

Asta e intrebare sau ce? Ca la cum ai scris parca ai zice-o ca fiind un adevar, ceea ce nu este, doar la laptop-urile high-end cu placi video dedicate se pot schimba placa video, dar ma indoiesc ca ai un laptop din acela deci nu poti

| Hitback a răspuns:

Poti. Dar iti trebuie laptop cu placa video dedicata. Oricum nu recomand.

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Da,se poate dar nu este recomandat.