| LaurentiuSk8 a întrebat:

Salut si Craciun Fericit.
ca tot a venit craciunul ma confrunt cu urmatoarea problema: Detin un LG p970 si avea android version 2.2. am facut update la 4.0.4. toate bune doar ca nu aveam meniul in limba romana, dupa incerc cyanogenMod 4.1.2 merge tot infara de eroarea de la tastatura android. incerc altceva... un firmware de pe net. LG FIRMWARE :http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=1

ALEG AUSTRALIA v30c. il instalez si am surpriza ca telefonul nu mai porneste deloc. precisez ca am mai folosit firmware de pe Australia si a mers.

idei? in afara de Service. momentan daca ii pot face eu ceva acum :).
Multumesc

1 răspuns:
| IriiiRINA a răspuns:

Poti sa il schimbi ca este un model foarte vechi