| OmulSubtare a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce credeti despre Nokia C3.00.
Este un telefon bun?
Merita sa mi-l cumpar?
Ce accesorii primesc?
Merita sa-l iau nou sau la mana a2a?

Răspuns Câştigător
| MCG a răspuns:

Merita banii. cea care a raspuns inaintea mea nu prea a zis bine...merge perfect si in plus primesti o groaza de accesorii(la Orange) si bateria tine mult...cam 3-4 zile in functie de utilizarehappy

1 răspuns:
| CrinaHer a răspuns:

Buna eu am Nokia C3, l-am primit cadou de ziua mea. ce pot sa spun este ca e un telefon foarte util insa pot spune ca la nici o luna de cand l-am primit a inceput sa imi faca figuri. De ex daca esti pe jocuri ti se blocheaza dupa ceva timp, cam 15 minute de jucat, pe internet sunt momente in care nu iti merge chatul personal. Eu i-am facut un update de soft si pot spune ca imi merge ceva mai bine si sunt destul de multumita de el. Ca si accesorii primesti incarcator, casti si garantie, eu am primit si un card de 2 GB si l-am luat de la eMAG cu 399 de lei. Recomand nou, la mana a doua daca vrei, doar daca stii persoana.