| Zinv a întrebat:

Salut.
Stie cineva cand intra in stoc placa video rtx 2060 de la Asus pe PcGarage?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Suna la ei si intreaba-le.
Nu fi lenes si zgarcit! tongue

| sierra1 a răspuns:

De ce nu-i suni 021 365 65 65

sau să le scrii LOR?

https://www.pcgarage.ro/info/contacteaza-ne/contact/

| NLS a răspuns:

Poti pune intrebarea unui moderator, pe chatul ce apare direct in pagina.
Sau ii poti scrie un mail lui Madalin, insa garantez ca:
1) nimeni nu stie exact.
2) pretul nu a mai fost actualizat, si nu e acela (19xx), e in jur de 3000

O gasesti la eMag, daca vrei neaparat ASUS, si e versiunea cu frecventa maxima 1755-1785 MHz:

https://www.emag.ro/......DRWM68BBM/

| johnnny123 a răspuns:

Nu era mult mai logic să dai un telefon sau un mail la PC Garage și să-i întrebi pe ei chestia asta? Dura exact la fel de mult ca a pune întrebarea aici, doar că rezultatul era mai bun.

Sau crezi că noi avem informații mai precise legate de stocurile PCGarage decât PCGarage?