| OvisOvidiu a întrebat:

Salut.
Stie cineva cand va aparea noua versiunea la android lolipop?
Am un Samsung s5 si i-am facut abea acum update asteptand cateva luni din cauza comentariilor vazute pe forumuri cum ca are multe buguri.
I-am dat si eu update acum..si merge chiar oribil.i-am dat si factory reset dar nimic.
Functiile merg bine chiar toate.dar memoria ram se umple excesiv de repede incetinind telefonu 93% deci e groaznic se blocheaza si merge cu un lag de nedescris.
Am inteles ca la urmatoare versiune 5.0.1 se remedieaza problemele...dar banuiesc ca va fi de asteptat.
Telefonul este inca in garantie este achizitionat de la Orange daca apelez la ei..ma pot ajuta sa revin la versiunea de kitkat?
Multumesc.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Da resetare din fabrica alta solutie nu vad, de chestia asta se plang multi inclusiv pe a5