| Curiosul147 a întrebat:

Salut, stie cineva daca se poate posta o fotografie de profil pe Facebook fara sa mai apara la noutati sa vada prietenii, sa fie direct la profil fara like-uri sau comentarii, sper ca am explicat bine :d

Răspuns Câştigător
| unvecin a răspuns:

Notificarea se trimite, dar o poți face imediat după să fie vizibilă doar pentru tine. Vezi aici: https://www.thewindowsclub.com/......ing-anyone

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Inteleg ce vrei, dar 100% nu se poate, insa poți incerca să nu atragi atenția celorlalti, de aceea posteaz-o la o oră târzie din noapte, alegi optiunea "Doar eu" și nimeni nu iti va putea scrie comentarii sau oferi likeuri. Iar peste cateva zile/săptămâni, poti umbla din nou la setări și alegi ce vrei din optiuni.
O poti lăsa vizibilă doar pentru prieteni si in acelasi timp, poti opri notificările. Prietenii vor putea să îți ofere doar likeuri, fără să poată comenta.

| Demidol a răspuns:

Am cautat si eu prin setari. Nu am gasit. Pentru ca si eu as vrea asta. Se poate doar sa nu mai apara in cronologie. Dar ceilalti, au notificari.