| Louise21 a întrebat:

Ce as putea face ca pe facebook nimeni,nici prietenii sa nu mai vada activitatea mea (la ce poze am dat like, comentarii...)? Cat mai explicit daca se poate >:" Multumesc anticipat!:*

2 răspunsuri:
| LittleLuciane a răspuns:

Dai sus in dreapta unde apare o sageata dai la setari de confidentialitate si dai in jos unde scrie limiteaza audienta pentru postarile anterioare si in drept cu el scrie administreaza vizibilitatea postarilor din trecut si dai click pe el. si gata din cate stiu eu asa era

| naightwish a răspuns:

Paraseste calculatorul si du-te si te plinba prin oras, pe la magazine cu rolele bicicleta etc.