| Blueeyy a întrebat:

Salut, stie cineva de unde pot sa cumpar un mousepad cu dimensiuni custom?
As vrea unul care sa imi acopere tot biroul in forma de L.
Biroul a fost facut pe comanda si este cam greu sa gasesc dimensiunile astea specifice https://imgur.com/a/D2UVq1S

10 răspunsuri:
| Blueeyy explică (pentru sierra1):

Din pacate nu, ma uit dupa un mousepad care sa imbrace tot biroul. Multumesc totusi ca ai incercat

| LPCTSTR a răspuns:

Greu de crezut ca produce cineva asa ceva. Totusi, de ce nu cumperi doua mousepaduri si le asezi in forma dorita?
Imagineaza-ti ca impachetarea unuia in forma de L ar fi inconvenienta.

Răspuns utilizator avertizat
| Blueeyy explică (pentru LPCTSTR):

Am incercat asta dar nu se vede ok

| Blueeyy explică (pentru DracuIa):

Multumesc dar ma uit dupa ceva care poate sa imbrace tot biroul

Răspuns utilizator avertizat