| Showerhandle a întrebat:

Stie cineva unde imi pot repara niste casti? Trebuie doar inlocuit jack-ul

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Orice atelier de repratii electronice.

| GdX a răspuns:

Mai bine cumperi alte casti. Se gasesc jack-uri de cumparat la Altex dar cat dai 10 lei, pana lipesti firele, mai bine iei altele.

| Showerhandle explică (pentru GdX):

Pai sunt casti bune, n-are rost sa-mi iau altele. pe mine ma interesa un loc unde ar putea sa-mi inlocuiasca jack-ul ca nu stiu sa il schimb singur si iti trebuie si pistol de lipit etc

| GdX a răspuns (pentru Showerhandle):

Du-te la service-uri de electronice.

| octav005 a răspuns:

Eu le.am schimbat singur. cu un pistol de lipit, un jack este 5 roni. cred ca ai casti cu cablu de 3 fire, unul dintre ele este comun adica +. unu vine la o casca, celalalt la alta.

| Printesa10TM a răspuns:

La magazine de telefoane Vodafone, Orange.