| Xtzf5542 a întrebat:

Salut :]. Stiti cum pot face un domeniu? Adica, am fisierele html, dar nu stiu sa-i fac domeniu' si sa le incarcpe el straight face laughing). Funditã!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba man, totusi am cautat pe net sa vad daca gasesc ceva. Nu-mi da inca funda daca e bine ce am gasit, mai asteapta vreun raspuns, doua. Poate ca sunt mai bune!
http://www.tutorialehtml.com/extras/webhosting-domain-name.php

| Xtzf5542 explică (pentru anonim_4396):

Frate, n-am mai putut sa astept alt raspuns, meriti funda 'sta laughing! Mersi Boss iar, am gasit tot tot ce am nevoie aici :]. Mersii happy.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xtzf5542):

Ba, ma bucur ca am fost de folos happy. Sanatate!

| Xtzf5542 explică (pentru anonim_4396):

Si la tine la feel big hug!