| Xtzf5542 a întrebat:

:]. Stiti careva cum pot face un Domeniu? In notepad, ma descurc destul de bine in HTML, scripturi, etc. Dar cum pot face un domeniu si sa incarc fisierele sursa pe el? Ms :].

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Domeniul nu se face ci se cumpara. apoi iti inchrierzi un hosting (sau iei unul gratis) si pui sursele acolo.

ai posibilitatea sa iti faci subdomeniu ala e gratis.

| Xtzf5542 explică (pentru suntserios):

Aham. Am inteles, multumesc. Dar de unde il pot cumpara? Sau chiar si unul gratis e bun :]. Un site ceva sau program, ai? :]. Mersii iar :*.