| gabytza1994bm a întrebat:

Salut.Stiti cumva de ce nu mi se schimba statusul?thinking

Astept raspunsurihee hee

11 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

E de la messenger, ori reinstaleaza messengerul, ori scoate-ti de pe net o alta versiunehappy.

| User a răspuns:

Sall. Nu stiu. Reinstaleaza messu`.

| miauu a răspuns:

E de la mess si eu patesc

| n0matterman a răspuns:

Daca folosesti versiunea 8. 0 sau 9. 0, uneori se blocheaza status-ul, si avatarul si chiar si starile (online, invisible etc.). Plus ca mai depinde si viteza internetului.
Downloadeaza versiunea 10 a mess-ului.
Si daca ai si multe plug-in-uri instalate la mess poate fi o problema. :pe

| JoJo a răspuns:

Degeaba iti reinstalezi messengerulwinking...la mine apare un status odata la luna, daca vrea si atuncilaughing de avatare nici nu mai zicstraight face
Cel mai probabil e de la net...

Răspuns utilizator avertizat
| alle_1861 a răspuns:

Si mie mi se intampla intr-un timp, si acum iar nu-mi merge. Cred ca are perioadele luihee hee

| mikey a răspuns:

Si eu patesc la fel.Cateodata imi merge.
Bye!

| I.Love.Football a răspuns:

E de la mess...hee hee Si eu am uneori nevoie de zeci de incerari ca sa imi schimb poza de la avatar.laughing

| nimeni_2035 a răspuns:

Ti l-am stricat euhee hee...reinstaleaza messu

| kara a răspuns:

Eroare din program sau poate netul reactioneaza mai greu.