| clawditzu a întrebat:

Imi tot schimba cineva statusul si nu inteleg cum, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Cirus a răspuns:

Du-te la fereastra messengerului si dai sus la " Messenger > Preferences > Ignore List > si bifeaza prima chestie " ignore anyone who is not in my yahoo Contacts" > apply > OK. si ar trebui sa se rezolve happy fundita? big grin

8 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Posibil sa ai un virusel cu 2 picioare ce iti stie parola si te necajeste.Schimba si parola sa fii sigur de indepartarea ambilor virusi.Succes

| clawditzu explică (pentru traveler):

Am zis imi schimba statusu nu ma scoate dupa mess deci raspuns cretin

| traveler a răspuns (pentru clawditzu):

Stii ceva copile! hai salut.

| Jko4r a răspuns:

E din cauza la un site, exista un site care schimba statusuri cu conditia sa ai mess 11 si sa stii id-ul celui care vrei sa ii schimbi statusul. E foarte tare laughing. Deci in concluzie cineva iti face farse.

| romanaols a răspuns:

Calm down. Poate asculti pe winamp si se schimba statusu laughing)

| Anddreee a răspuns:

Schimba mess`ul, asta se intampla doar la mess 11. puneti 10 spre exemplu.

| msdro2 a răspuns:

Vă credeţi mari şmecheri daca schimbaţi un status sau ce? Yahoo a postat ca in 12 ore apare un patch anti-distriber! Pană atunci ca să vă securizaţi, parţial anti-status changer, dati la Yahoo, dupa aceea la "Messenger" > "Prefferences" > "Ignore list" si faceţi exact ca in poză http://easycaptures.com/fs/uploaded/635/2935520422.jpg te rog frumos dai mass ma departe, sa afle toti