| Dominicc a întrebat:

Salut.
Stiti cumva pe ce site pot sa gasesc un programator care sa stie html & css? Vreau sa fac un parteneriat, eu fiind designer.

Vreau sa codeze cateva template-uri si sa le punem la vanzare pe site-urile de domeniu. Mometan nu ma descurc prea bine la codat, doar la design.

Desigur, persoana sa fie serioasa

Numai bine
http://visualeffect.org/

7 răspunsuri:
| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Eu stiu html css php javascript, design, arta fina, digital art, conceptual art, modelare et cetera, si acum invat sa bat tatuaje.
Nu vreau sa fim parteneri pentru ca nu am nevoie, dar am scris pentru ca vreau sa iti recomand un ceva extraordinar, care iti poate schimba viata, in primul rand un website de webdesign, include cursuri gratis excelente de html css javascript php ruby phyton etc. E cel mai bun site pentru entry level, adica pentru complet incepatori, te ia de la ZERO, nu se compara cu nici un alt website pentru incepatori.
In al doilea rand coursera, cursuri medii si avansate de cel mai inalt nivel de la cele mai prestigioase universitati, toate cursurile gratis, despre orice subiect posibil, in detaliu extrem. Iti da inclusiv certificare daca ai trecut un curs. Astea sunt cele mai importante doua site-uri, de aici am invatat tot felul de chestii, criptografie, computer vision, matematical thinking, computer science, artificial intelligence, biologie sintetica, fizica quantica etc. etc.
Vorbesc engleza si japoneza si cunosc ogramada de chestii, coursera e cu adevar o idee revolutionara, scoala numai este necesara cand putem avea in comfortul casei toate informatiile de la cele mai bune universitati, si cei mai buni profesori. Cunoasterea ma face sa ma simt extraordinar, cu asta dau voie oricui sa se laude, nu cu obiecte materiale!
Intr-adevar te inebuneste un pic prea multa carte, asa ca, gaseste un echilibru intre invatatura si distractie, eu sa ma relaxez scriu pe TPU x)

| Sonnayasashikushinaide a răspuns (pentru Sonnayasashikushinaide):

Si joc dota2

| Dominicc explică (pentru Sonnayasashikushinaide):

Neinteresant happy

| Sonnayasashikushinaide a răspuns (pentru Dominicc):

Eu incerc sa te ajut sa ajungi cineva si tu ma iei in sictir, halal...
Daca fac un proiect imi iau 1000 de euro cel putin, si il termin in cateva zile, tu du-te si angajaza-te ca gunoier sau vinde shaorma la colt de strada, daca invatatura nu-ti place happy
Nu stiu de ce incerc sa ajut romanii, sunteti niste scarbe.

| Dominicc explică (pentru Sonnayasashikushinaide):

Tocmai ai aratat cu esti happy ti-ai spus singur in ultimul rand. Frustarile tale dau pe dinafara.
Nu meriti atentia mea.

| Sonnayasashikushinaide a răspuns (pentru Dominicc):

Imi pierd timpul cu saraci.

| FirstAid a răspuns (pentru Sonnayasashikushinaide):

Care este primul site la care te referi in raspunsul tau? Al doilea este Coursera, dar primul? happy