| HardCore7750 a întrebat:

Salut, stiti de touchpadul acela de la laptop, nu se poate face un fel de touchpad cu telefonul mobil (smartphone) pentru ca are touchscreen si comanda sa mearga prin cablul de date, mai pe scurt sa faci un touchpad dintr-un telefon, ca PC-urile nu au touchpad si de aia vreau sa fac unu din telefon
Funda
Toate cele bune

3 răspunsuri:
| HardCore7750 explică (pentru maxb):

Nu este prin cablu de date? ca nu am WiFi

| maxb a răspuns (pentru HardCore7750):

Nu se poate deoarece ar fi foarte greu pentru dezvoltator sa vada ce driver are nevoie fiecare telefon de pe planeta.