| Darius_3744 a întrebat:

Salut, stiti de unde pot sa copiez dierctsound driver pentru ca am instalat windows xp sp3 si acum nu am sunet.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite un link www.zuum.ro/pagina.php?id=503

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva unde gasesc driver pentru win 7 pentru imprimanta Xerox Phaser 3117, daca stie cineva sau il are cineva va rog sa mi-l trimiteti in attach la adresa "year900000@yahoo.com"

| esperanza a răspuns:

Click dreapta p my computer, manage, check for hardware changes, sau daca cumva ai driver la sunet cu triunghi galben ii dai uninstal, apoi dai search, ii dai voie sa iti caute pe internet doar data asta, si ti-l cauta happy ar trebui sa mearga happy eu am gasit asa 2 drivere, la sunet si video, in 5 minute, isr colega si unu specialist in pc, a cautat o seara intreaga big grin cateva ore