| alexandre97 a întrebat:

Salut
Stiti imaginile alea amujante cu texte scrise pe ele de la comentariile de pe facebook, am incercat sa postez si eu una dar dadeam sa postez imaginea arata ca se incarca apoi se deschidea alta pagina. Ce pot face sa postez o astfel de imagine.
Ma poate ajuta cineva?
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Simplu : in josul postarii in caseta comments, la capatul acelei benzi e o poza cu o mica fotografie. Dai click pe ea si ti se va deschide o fereastra de unde poti alege poza dorita. Click pe poza, dai open si un enter ca sa se posteze acea imagine.