| Innovation a întrebat:

De ce la Facebook atunci cand vreau sa postez ceva pe pagina imi arata ca se incarca dar pot sa astept si un an ca nu se posteaza.

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Instalează alt browser, sau alt windows.

| dragos9234 a răspuns:

Probleme la browser
Incearca google chrome daca nu il ai.

| Innovation explică (pentru dragos9234):

Pai pe el il folosesc

| dragos9234 a răspuns (pentru dragos9234):

Atunci incearca mozila firefox.

| 1Voineoska1 a răspuns:

Draga,ar putea fi probleme cu calculatorul gen virusi sau ceva sau pur si simplu ar trebui sa instalezi Google Chrome daca nu il ai! happy daca ai deja google chrome atunci cheama pe cineva, un specialist de exemplu, sa iti rezolve problema! happy sper ca te-am ajutat! pa-pa! happy :*