| anonim_4396 a întrebat:

stiu ca ati mai auzit(am mai pus) intrebarea dar nu m-am lamurit care este mai bun dintre xbox360 si p3 (si daca imi iau ps4sau xboxONE) se vor vedea bine pe un tv hd ready(asta e problema ca tocmai ce mi s-a stricat full'hdul(adica tv'ul full hD) dar nu asta e intrebarea ci XBOX360 vs ps3 (si daca merge ps4/xbox one pe hD READY? ) funda!

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Offf
pentru a 999-a oara, chiar nu intelegi
fie ca e ps3, fie ca e xbox 360, fie ca e ps4 sau xbox one, toate o sa afiseze pe hd ready identic, la fel si e full hd, far aprobleme.
Uite ce prostii spune vladutGAMER, ca el are tv sharp de 90 inch. Adica de bun ce e, i-au dat parintii 7000 de dolari pentru un tv.
Chiar nu e logic, e asa greu.
Nu exista un mai bun. Daca exista, il cumpara toata lumea, ca toti vor cei mai bun.
Uita-te si tu la ce exclusivitati ofera fiecare si alege ce iti place. Sau cumperi de la eMAG o consola, o tii o saptamana si o returnezi ca poti, daca nu iti place, si gata.

| vladutGAMER a răspuns (pentru sltlp):

Ma cretinule.eu ii recomand ce e mai bun.nu conteaza ce tip de tv ai. merge orice consola pe orice tv

| sltlp a răspuns (pentru vladutGAMER):

Vezi vocablularul de copil needucat. Cisteste raspunsul, i-am zis ca nu conteaza ce tv ai. Dar credibilitatea ta e zero.

| Anonim0100 a răspuns:

Salut. Atat xbox one si ps4 au unele jocuri facute doar pentru ele. Ambele suporta rezolutii full hd si acum le deosebesc aspectul si unele specificatii in mare sunt cam aceleasi. Iti va merge ps4 si one pe hd ready stai calm!

| marioS10maryus a răspuns (pentru Anonim0100):

Dar inter XBOX 360 si ps3 asta ear principala intrebare

| Anonim0100 a răspuns (pentru marioS10maryus):

I-ati 360 cu incredere cu un kinect e super super la petreceri zile de nastere cu amicii e marfa frate cu kinect i-ati xboxul.

| vladutGAMER a răspuns:

Xbox 360 este mai bun.merita sa til iei.am si ps3 si nu se compara cu senzatia de realism pe care o ofera xbox 360.care mai are si kinect, prima mea coinsola a fost ps2 si dupa ps3 dar parintii mei nu vroiau sa se joace cu mine.dar dupa ce mi-am luat xbox 360 kinect ei stateau numai in fata televizorului plus ca eu am un tv sharp de 90 inch.cea mai tare senzatie.cat despre xbox one vs ps4 sa nu cumva sa te puna pacatul sa iti cumperi xbox one, nu poti cumpara jocuri de la alte persoane.trebue sa ai conectiune permanenta la internet ca daca nu ai nu ai voie sa te joci.dar ps4 este opusul la xbox one. daca nu ai internet nici o problema ai voie sa tii ps4 si in modul offline.cat despre care se vede mai bine dintre cele doua, este ps4, el are un procesor cu 8 nuclee si rami ddr5. xbox one are procesor cu 4 nuclee si are memorie ddr 3.deci castigatorul este ps4(ps4 si xbox 360 kinect sunt cele mai bune)ti le recomand cu placere