| bighiucristian99 a întrebat:

Salut, suneti-mi si mie va rog ce trebuie sa fac atunci cand introduc un card de memorie Kingston 8gb class 10 intr-o camera video Panasonic VDR-D150 imi apare pe ecranul camerei un card rosu taiat de o linie rosie si imi spune CHECK CARD.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Incearca cu carduri de memorie mai mica, nu suporta asa mari...

| bighiucristian99 explică (pentru lpavel):

Am fost la cineva in Suceava care se pricepe la camere video, foto etc. si a zis ca e bun cardul, dar trebuie setat din meniul camerei ca sa citeasca cardul.