| bighiucristian99 a întrebat:

Sall! as dori sa stiu daca la o camera video Panasonic VDR-D150 ce fel de card de memorie se potriveste? si daca se potriveste orice fel de card care este cel mai bun card de pe piata?

6 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Card SD de clasa cat mai mare ( de preferat peste clasa 6)

| bighiucristian99 explică (pentru Gas):

Mersi. dar se pot pune orice fel de card SD ca sunt mai multe marci Samsung, pny, lexanr, Kingston, Sony etc?

| bighiucristian99 explică (pentru Gas):

Se poate pune orice fel, scuze greseala

| Gas a răspuns (pentru bighiucristian99):

Nu conteaza SDHC, de preferat sa fie dintr-o bucata nu microSD cu adaptor de SD

| bighiucristian99 explică (pentru Gas):

Multumesc, mi-am cumparar marti seara unul Kingston 19 GB class 10

| bighiucristian99 explică (pentru Gas):

Scuze 16 GB