| Serafim2006 a întrebat:

Sunt disperat! Nu stiu ce sa mai fac! Am deschis calculatorul si imi sta foarte mult in sing out(windows 10) dupa imi arata black screen si cursorul de la mouse care munceste si dupa ceva timp se deschide. Pe deskstop nu apare nimic si peste putin timp imi aparea ca windows nu raspunde. Ce s-a intamplat?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Descarca hirens boot cd si testeaza hardul, memoria ram, cpu https://www.hirensbootcd.org/
sau reinstaleaza windowsul sau da system repair, dupa 3 reporniri aiurea se activeaza

| Arthiom a răspuns:

Ce componente ai in pc/laptop? Cand a inceput sa faca probleme? Inainte mergea ok? Ai dat vreun update la windows/bios/driver/program?
E posibil sa ai probleme cu hardul si sa fie pe moarte.

| marinaru777 a răspuns:

Este hdd ul sau memoria.