| Impulsalex a întrebat:

Salut, sunt la liceul economic Ion Ghica din Bacau si profilu economic, si as dori sa stiu cam ce aplicatii se folosesc pe pc la acest profil, adica la contabilitate sau la module, etc si as dori cam toate programele, ca sa pot sa ma invat sa umblu pe ele. Stiu ca o sa umblam in paint dar mai sunt si nu stiu cum se numeau. Va multumesc!

12 răspunsuri:
| XxKAMELIAxX a răspuns:

Clasa a 9-a?

| Impulsalex explică (pentru XxKAMELIAxX):

Da!

| XxKAMELIAxX a răspuns (pentru Impulsalex):

Mmm.voiam si eu sa merg la liceu economic =] Sunt cls a opta.

| Impulsalex explică (pentru XxKAMELIAxX):

Aha, de unde din bacau?

| Impulsalex explică (pentru XxKAMELIAxX):

Aha, de unde din bacau?
Adica locuiesti la bacau? sau?

| XxKAMELIAxX a răspuns (pentru Impulsalex):

Locuiesc in Bacau. =] Tu?

| Impulsalex explică (pentru XxKAMELIAxX):

Din judetu bacau sunt la o distanta mica de el, dar acum tot in bacau sunt si eu

| XxKAMELIAxX a răspuns (pentru Impulsalex):

Vrei sa lucrezi la o banca in viitor? Sau ce planuri ai de te-ai dus la liceu economic? =]

| Impulsalex explică (pentru XxKAMELIAxX):

Depinde pot lucra ca contabil la firme sau etc

| XxKAMELIAxX a răspuns (pentru Impulsalex):

Mm..oke..succes in primul an de liceu! happy
Stai..mai am o intrebare si dupa te las in pace =]]]
Cum e la examenul de a opta?

| Impulsalex explică (pentru XxKAMELIAxX):

Depinde anul asta a fost greu la mate la anul nu stiu cum o sa fie

| XxKAMELIAxX a răspuns (pentru Impulsalex):

Multumesc.