| Andrey550 a întrebat:

Sunt și eu indecis, am o suma de bani și demult m-am gândit sa îmi iau în PS3, acum nu stiu voi, care aveți sau dacă știți merita sau nu? Adică ce părere aveți pana când vor mai fi la vânzare noi accesorii și jocuri pentru el?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

PS3 si-a incheiat ciclul de viata. De anul trecut nu se mai fabrica. Jocuri mai apar, mai rar.

| Andrey550 explică (pentru Wr3nch):

Ma refer fabricarea de accesorii pana când mai durează pentru ca încă gasesti pe eMAG

| Wr3nch a răspuns (pentru Andrey550):

Depinde. Neoriginale se vor face mult timp.

| f2ff2fl12f a răspuns:

Ia un ps4. Ps 3 se incalzeste repede, se vede naspa in jocuri si nu e ok nici "sistemul de operare" arata urat. Eu am PS4 si sunt extrem de multumit. Calitate mult mai buna ca un PS3(am avut si PS3)

| Luczo_Claudio_2000 a răspuns:

Ps3 Nu Se Merita, Mai Bine Iti Iei Ps4 sau Xbox one