| AlexuTzzuAlex2000 a întrebat:

Sunt si eu un youtuber mic si am o problema. Dau drumul la live din obs, confirm si de pe site totul ok in aparenta, dar nimeni nu se poate uita la el deoarece zice ca : Acest videoclip nu este disponibil. Mai jos scrie : Eroare server [400]. Am trimis feeback dar Youtube inca nu mi-a raspuns. Este pe public live-ul.

Răspuns Câştigător
| StefanE2019 a răspuns:

Bună! Eroarea spune: "Eroare Server [400]", asta înseamnă că server-ul celor de la OBS nu funcționează momentan. Încearcă din nou mâine, iar dacă îți apare aceeași eroare, răspunde la acest mesaj.