| steffan2311 a întrebat:

Știe cineva cum se poate confirma faptul ca sunt student pe unidays? Cere un email De la facultate și nu știu nici care e, nici unde l-as putea cere. dacă are cineva cont pe unidays rog sa lase comentariu. Mersi anticipat

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Unidays este un site care ofera discounturi numai studentilor.
Deci, la ce facultate esti tu student?
Dupa cum te-ai exprimat mai sus, cred ca etsi undeva la scoala generala, nu la facultate.

| steffan2311 explică (pentru Violleta2022):

Prefacandu-ma ca nu iti observ atitudinea de superioritate si atotstiutoare, iti voi zice ca sunt student la UMF Targu-Mures. Intrebarea era simpla, unde pot cere mailul respectiv sau in caz ca nu trebuie cerut undeva anume, care e mailul. Eu pun o intrebare daca are cineva cont si tu imi zici ce fel de site e unidays. Mersi, credeam ca e un supermarket online. ( imi trebuie pentru Apple music, ca sa fiu si mai explicit, poate e esential acest detaliu, cum e si facultatea unde studiez. )

| Violleta2022 a răspuns (pentru steffan2311):

Prefacandu-ma ca nu vad ce ai scris ca esti student, te consider unu copil mic care habar nu are ce este aia o adresa de email si una de mail, una fiind adresa de posta electronica, cealalta adresa de postala de domiciliu.
Acum, pentru ca intrebarea ta initiala se referea la adrea de email a facultatii, te sfatuiesc sa mergi la secretariatul facultatii si sa ceri adresa lor de email.
Daca toti studentii sunt ca tine azi, viitorul tarii nu arata prea roz.