| Bijou22 a întrebat:

Salut toata lumea!
Vreau sa imi iau un Nokia Lumia 520.Am vazut ca e bun telefonul, dar am intrebare.Cat tine bateria? Este acum la un pret rezonabil si atunci vreau sa il iau.

Răspuns Câştigător
| dannytama a răspuns:

Bateria la acest telefon tine aproximativ o zi si asta depinde cum il utilizezi, ma refer la internet jocuri sau pur si simplu vorbit. La o utilizare cu jocuri, internet, si probabil video tine o zi iar pentru vorbit o zi jumate 2. Dar poate tine si mai mult de atat, totul depinde de utilizator si de modul de utilizare.