| AndreiMarian12 a întrebat:

Salut, tocmai ce mi-a sosit calculator de la reparat. ( Mi s-a instalat windows-ul) Azi am vrut sa imi instalez niste programe cum ar fi utorent, winrar si pur si simplu am installerul in pc dar cand intru in el nu se intampla absolut nimic. Nici o eroare nimic nimic. Google chrome m-a lasat sa il bag alte programe deloc. De ce nu ma lasa sa le instalez?

1 răspuns:
| Dorian1997 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema si am repornit PC-ul de mai multe ori, dupa a mers. Daca nu merge, suna-l le cel ce l-a reparat si cere-i ajutorul!