| RobertoCv9 a întrebat:

Salut tocmai ce mi-am luat un microfon si am deja probleme cu el, nu se aude bine pe skype ceilalti imi zic ca se aude urat si un ecou deranzant chiar si in counter-strike cand intru si dau la setari sa vad cum se aude prin microfon tot la fel e, zic un cuvant si incepe sa se auda un ecou in continu si nu intelegi nimic, ce are, ce setari trebuie sa ii fac sa meearga? HELP!

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Probabil că folosești boxele pc-ului când vorbești la microfon. Dacă da atunci recomand o pereche de căști.