| cristisubiak a întrebat:

Tocmai m-am mutat din Austria în România, cu tot cu soție. Am intrat în contul Google să modific țara, iar pentru asta a trebuit să șterg grupul de familie de pe YouTube, unde era soția membră. Am dezactivat abonamentul, am șters grupul și am modificat țara. La fel și soția. Am intrat apoi pe YouTube, am facut un grup nou de familie și de fiecare dată când încerc să o invit primesc eroarea "puteți schimba grupul de familie doar o dată la 12 luni", o mizerie de condiție de la Google! Ce pot face? Abonamentul e plătit, rambursare nu pot face. Am întrebat chestia asta și pe comunitate dar momentan niciun răspuns.

1 răspuns:
| Elelei a răspuns:

Incearca sa dai un feedback catre Google. Poate dura pana primesti un raspuns, dar sigur nu un an.