| Alexboss119 a întrebat:

Salut
Tocmai mi-am cumparat un stick de 8gb si cand bag in unitate se aprinde acel beculet rosu dar pe ecran nu primeste nimic.
Va rog ajutati-ma dau funda!

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Inapoi la magazin cu bonul si altul.

| marianguru a răspuns:

Mergi in my computer si uitate la devices with removable storage.ar trebui sa apara acolo cu o litera alocata automat de sistem I, H, G etc...
e posibil ca atunci cand il bagi in portul usb sa fie setat pe ''take no action''.

| FlameNight a răspuns:

Insista dar si in alte,, gauri'' ca asa imi face si mie daca nu du-te la un prieten si incearca-l in caz contrar cere-le banii inapoi

| Alexboss119 explică (pentru FlameNight):

Cand il bag se aude in calculator sunetul acela ca la primit dar nu se vede nimic