| Allinn a întrebat:

Tocmai mi-am reinstalat windows-ul.Am windows XP si acea persoana care mi-a reinstalat windows-ul cred ca a uitat sa imi instaleze driverele de la placa video. Am o placa video NVIDIA GeForce4 MX440 AGP8X. Stiti cum imi pot instala driverele ca sa imi mearga jocurile in openGL? astept raspuns dau

1 răspuns:
| 4ndr33y a răspuns:

Cauta pe google nVIDIA drivers, intra la primul rezultat apoi completezi formularul ala si iti da driverul. 93.71 parca e ultima versiune