| ElFenomeno a întrebat:

Imi puteti da si mie un link de unde as putea downloada placa video nVIDIA geforce4 mx440 64 mb?

5 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

laughing cum sa descarci o placa video? placa video se cumpara! chiar ca esti un fenomen, nu am vazut pe nimeni la fel de destept ca tine care sa intrebe de unde sa descarce o placa video

| ElFenomeno explică (pentru ionutVUVUZELA):

Instalarea placii dar pentru cei care nuau nici macar un gram de imaginatie ******* **** *** ** **** **** ******* *****!

| ionutVUVUZELA a răspuns (pentru ElFenomeno):

Mai copile nu exista asa ceva ma! instalarea placii ce instalare vrei? nici nu stii sa scrii si te dai mare. daca ziceai ca vrei drivere zii asa nu ca vrei instalare sau ce mai vrei tu

| Seby90 a răspuns:

Macar nu are pretentii, are doar 64 mb.
Poate vrea driver. Totusi pentru asta exista google.

| Farazahar20 a răspuns:

Vrea drivere. pai intra pe site la nVIDIA si vezi acolo :l