| Druta_Alexandru_1998 a întrebat:

Salut, tot timpul cand filmez cu OBS STUDIO mi-se vede foarte urat, am incercat si cu bitrate 35000 si tot asa mi-se vede

Eu am aceste componente :
CPU → Intel Skylake, Core i5 6402P
GPU → ASUS GeForce GTX 950 STRIX
RAM → Crucial 8 GB DDR3 1600mHz
HDD → Seagate Barracuda 1TB
PSU → DeepCool 500w
CASE → DeepCool Tesseract Black/Blue

4 răspunsuri:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Incearca alt program de filmat, aici vei avea o lista :
XSplit
Bandicam

Action Mirillis

| Druta_Alexandru_1998 explică (pentru georgeenglezu2016):

Am incercat cu xsplit si action dar vreau obs pentru ca pot face live foarte usor si pot pune overlay webcam si mai multe

| georgeenglezu2016 a răspuns (pentru Druta_Alexandru_1998):

Mai ai si pretentii ca te-am ajutat si nici multumesc nu spui

| Pietricel a răspuns:

Iti zic ca ai facut o mare greseala. Ai pus ram DDR3 pe un procesor care suporta doar DDR4