| alexvelea56 a întrebat:

salut toti membrilor TPU mi-am instalat windows 7 enterprise si am pus ip-urile la net da nu imi merge imi apare semnul! la local area conection ce pot face?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu programul asta gasesti driverul daca iti lipseste www.drivertoday.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca este posibil sa-ti trebuie si MAC Adress-ul schimbat. Depinde de reteaua de net. Altfel da un telefon la cei de la net sa-ti mai dea un scan la placa si sa up-dateze sdresa mac si sa-ti dea drumul la net.

| The1smartiest a răspuns:

Instaleaza ti driverul pentru placa de retea apoi verifica inca odata ip urile subinet gateway mask tot sa fie corecte!