| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea sa va intreb cam ce as putea sa imi cumpar de ziua mea ( buget 12-14 milioane. ) Am PSP, PS2, PC performant, laptop. Și nu stiu ce sa imi iau dintre tabletă si telefon? M-am gandit sa imi iau o tabletă Asus EEE Pad transformer TF101 dar am vazut că sunt destul de multe buguri la software si sunt putine aplicatii programabile la marimea ecranului. Apoi m-am gandit sa imi iau acest telefon

http://www.marketonline.ro/telefoane-mobile/telefon-mobi l-LG-smartphone-p990-optimus-2x-black

Si... mama cand a auzit ca vreau sa imi iau telefon a zis: Pai telefon nu ai? ( Mi-a luat un Nokia C3-01 acum 4 luni. ) Si cam cum as putea sa o conving sa imi ia telefon? Va multumesc din suflet si sper sa nu ma luati la misto.:D
A da si daca am o cartelă Vodafone luata la abonament cu telefonul Nokia merge sa o pun la telefonul nou?

Răspuns Câştigător
| Alynush98 a răspuns:

Ia-ti telefonul vechi pune-i o parola ai zici mamei tale ca ti sa parolat singurdaca nu se prinde zii sati ia telefonul de care ai zis. si ca sa nu ai probleme cu cartela nu il lua din magazine gen cosmote, Orange etc. pentru ca le vei primi codate in reteaua lor ia-ti de la un germanos sau alt magazin si nu vei avea probleme

| RawGrey a răspuns (pentru Alynush98):

Multumesc mult! Raman dator

| Alynush98 a răspuns (pentru RawGrey):

Cu Placere.