| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea sa va intreb ce as putea sa imi cumpar de ziua mea care este in curand? Nu stiu ce sa imi iau la inceput m-am gandit un Asus Eee Pad Transformer TF101. Apoi am vazut ca sunt putine aplicatii programabile pentru display-ul ei. Apoi m-am hotarat sa imi iau un LG P990 Optimus 2X si am vazut ca nu are Java si. Apoi m-am hotrat sa imi iau un iPod Touch 4G 32 Gb. Si nu stiu pur si simplu multi zic ca firma Apple este o prostie si etc. Deci pur si simplu nu mai stiu ce sa imi aleg ( buget 10 milioane maxim 16 ) Deci nu stiu daca puteti sa ma ajutati va rog. ce as putea sa aleg?

Răspuns Câştigător
| BuciSh0t a răspuns:

Da dc vrei Idul meu ma? ..Sa stii ca eu nu fac contrabanda cu ișoșetuțe..iCiorapi..iBocanci...eu sunt cinstit smug

| RawGrey a răspuns (pentru BuciSh0t):

Ee dal incoace ca vedem noi acolo le bagam in niste iPhone-uri si le transportam si zicem ca duceam iPhonul la groapa de gunoi

24 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

O tableta?

| RawGrey a răspuns:

Frate va rog nu mai raspundeti asa la misto daca nu siti... Asus EEE Pad Transformer este tableta deci te rog frumos nu mai raspunde daca nu stii.

| mixxjim a răspuns (pentru RawGrey):

Bine, atunci o alta tableta, nu cea transformer, aia vroiam sa spun, una normala care are mai multe aplicatii daca aia nu-ti convine

| RawGrey a răspuns:

Frate aceleasi aplicatii le gasesti pentru orice tableta. nu are toate aplicatiile preinstalate din fabrica. Eu astept aici tablete si parareri nu sa vii sa-mi zici Iati alta daca aia nu iti place. asta stiam si eu dar. CARE?

| BuciSh0t a răspuns:

O șoșetuță?rolling on the floor

| RawGrey a răspuns (pentru BuciSh0t):

Dalaughing Buna si aia. de aia cu 5G rolling on the floor

| BuciSh0t a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor Ce zici o șoșetuță cu touchscreen?
aaa si sa stii ca a aparut ișoșetuță 5G 64gbrolling on the floor ..Vezi poate o gasesti pe la Media-șoșetuțehappy

| RawGrey a răspuns (pentru BuciSh0t):

Aham, mersi mult am vazut-o pe eMag si iti dadea si husa gratis. + camera de 12 mega scame cadou rolling on the floor

| RawGrey a răspuns (pentru BuciSh0t):

Am vazut si iCiorap ma... are retea 4G si camera de 41 de mega scame da pretu e cam inselator ca zice acolo 1356 lei si mai zice acolo ca prezinta mici purici intre ate. Si castile pardon atele sunt cam rupte in vreo 3-2 felii

| RawGrey a răspuns (pentru BuciSh0t):

Dami un mesaj cu ID-ul tau sa imi zici pana la urma ce sosetuta sa imi iau. poate mai dau niste bani acolo si imi iau iGheata

| BuciSh0t a răspuns:

Si simbolul celor de la Apple (un mar muscat) sa transformat intr-o șoșetuță muscata smug

| BuciSh0t a răspuns:

Eee..am vazut si eu iCiorap dar nu am bagat in seama pentru ca stiam ca este doar o replica a ișoșetuței.

| BuciSh0t a răspuns:

Nuuu..isi dau seama pentru ca iPhonurile sunt deja vechi si na.da de banuitstraight face..mai bine le bagam intr-un iSalam ..si spunem ca il mancam... ..siii nu, nu ..eu am spus ca sunt Cinstit!

| RawGrey a răspuns (pentru BuciSh0t):

Da. mai bine luam un iParizer ca salamul e mai transparent asa...laughing Daa luam dela cu coaja. Da nu nu lasa. ca tu erai Cinstithappy laughing

| BuciSh0t a răspuns (pentru RawGrey):

Pai putem sa il bagam intr-un iOu ca parizeru ii mare si se prind ca ascundem ceva in el. aaaaaaaaaaa...da
-SUNT CINSTIT!

| RawGrey a răspuns (pentru BuciSh0t):

M-am hotarat o sa imi cumpar un iBocanc cu 4G 64 Gb cu android 5.0 ugly shoe happy Multumesc pentru ajutor!

| BuciSh0t a răspuns (pentru RawGrey):

N-ai pentru ce. Daca te intereseaza am de vanzare un iSalam cu TouchBaton...te intereseaza?laughing

| RawGrey a răspuns (pentru BuciSh0t):

Nu. deja am achizitionat iBocancul laughing

| BuciSh0t a răspuns (pentru RawGrey):

Apai daca vrei iti dau o husa pentru el se numeste iCremaDeGhete? ..Sau niste iSnururi?

| RawGrey a răspuns (pentru BuciSh0t):

Am deja. iTalpa din piele de crocodil laughing

| BuciSh0t a răspuns (pentru RawGrey):

Si ce aplicatii sunt pentru el? ..pt ca am azuit ca nu sunt multe aplicatii pentru iBocanc.

| RawGrey a răspuns (pentru BuciSh0t):

WWW.bocancapps.NET cauta acolo gasesti multe.

| BuciSh0t a răspuns (pentru RawGrey):

Apai daca tot l-ai achiztionat spune ce aplicatii sunthappy