| Zipon300 a întrebat:

Aceasta intrebare are legatura cu steam-ul...
Cred ca-s cel mai ghinionist om... deci: Pe PC, cand ma loghez imi cere sa bag codul care mi-l trimite pe telefon. Dar pentru ca eu mi-am resetat telefonul trebuie sa ma loghez si pe el. Si de asemenea imi cere cod. Daca n-am codul poate sa-mi trimita cod pe nr de telefon, dar bineinteles ca mi-am schimbat si cartela. Ca sa-mi schimb nr de telefon imi cere ultimul cod. Care bineinteles nu-l mai tin minte -_-

Daca m-ar putea ajuta cineva as fi recunoscator...

2 răspunsuri:
| HagiShaorma a răspuns:

Cel putin eu am si email ul in caz ca uit parola sau imi trebuie codul, de asemenea si telefonul, incearca prin email(daca ai pus pe contul de steam email ul tau real), daca nu contacteaza steam support

| Zipon300 explică (pentru HagiShaorma):

Nu merge tot pe telefon mi-l trimite -_-