| AnonimuszWss a întrebat:

acum 2 saptamani mi-am dus telefonul la garantie pentru ca nu mergea microfonul si tocmai azi l-am primit.Dar cand sa-l deschid,vad ca am parola pe ecran.Tin minte ca eu am pus parola inainte sa-l duc la garantie dar acum nu o mai tin minte...Ce pot sa fac sa recuperez parola? Nu mai vreau sa-l mai duc inca odata la garantie doar pentru asta, as vrea sa-l fac manual... PS: telefonul este LG Optimus Me P350 (android 2.2 froyo)

5 răspunsuri:
| Justin4u a răspuns:

Ce parola ai pus? Parola pe cartela sim? sau parola pe autoblocarea tastaturii?

| AnonimuszWss explică (pentru Justin4u):

Parola pentru autoblocarea tastaturii, adica a ecranului ca e touch-screen.

| Justin4u a răspuns (pentru AnonimuszWss):

Nul mai duce la garantie daca stii cum resofteazal cu cablu de date daca nu dul la un service d telefoane maxim 20 d lei t costa!

| AnonimuszWss explică (pentru Justin4u):

Problema e ca nu stiu sa-l resoftez cu cablu de date laughing Ma poti ajuta?

| nan a răspuns:

Bai frate din cate stiu eu nu conteaza daca parola e la tastatura sau cand pentru cand pornesti telefonul. Io am avut la tastatura si a trebuit sa imi bage alt soft. deci oricum tb sa te duci la garantie