| Syde a întrebat:

Acum 2 saptamani mi-am luat un Samsung Galaxy Trend Lite S7390... Astazi dadeam sa ies din masina si mi-a alunecat din buzunar, a cazut pe pietris si s-a crapat.Telefonul era nou pana sa-l scap nu avea nici o zgarietura. Imi puteti spune ce as putea face sau cat m-ar costa o sticla noua? Funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| MihaiEdy1993 a răspuns:

La service autorizat trebuie sa va schimbe sticla si touchscreenul deoarece aceste 2 componente sunt prinse unul de celalalt. La service oficial va costa cam 300 lei.

| Syde explică (pentru MihaiEdy1993):

Merci de vestea foarte buna laughing Merci mult de raspuns!

4 răspunsuri:
| ChEnZ26 a răspuns:

Te-ar costa 100 de lei. funda big grin?

| Sandoaia_Raluca_Elena_1995 a răspuns:

Buna! Am si eu aceeasi problema si as vrea sa stiu, in final, cat a costat reparatia. Multumesc! Scuze de deranj!

| Syde explică (pentru Sandoaia_Raluca_Elena_1995):

Eu am dat 230 lei ca sa-l schimb big grin