| Mikone a întrebat:

Acum 2 zile am achizitionat un laptop HP Pavilion de la altex (http://www.altex.ro/......0-free-dos ). Pana azi nu am avut nici o problema, dar azi am observat ca nu imi mai merge touchpad-ul (mouse-ul laptopuli). Aveti vreo idee de ce mai funtioneaza?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu cumva l-ai dezactivat? VEzi ca exista o combinatie FN+ceva ca sa il re-activezi.

| Radu284 a răspuns:

Unele laptopuri au o combinatie de taste, de obicei FN+ ceva, care activeaza/dezactiveaza touchpadul. Probabil ca ai apasat pe ea din greseala.