| Costela_Neagu_1982 a întrebat:

De curand mi-am achizitionat de la Flanco un Leptop. Uitati link-ul cu leptopul - http://www.flanco.ro/......e-dos.html

Si am descarcat si eu Euro Truck Simulator 2, am intart in joc si imi mergea pur si simplu in poze dabea mi se misca.
Eu cred ca este ceva de la laptop nu are ceva instalat sau nu stiu despre ce este vorba deoarece am descarcat si CS 1.6 si acolo aveam ceva lag.
Cred ca trebui sa fac ceva pe la setari va rog sa ma ajutati.
Eu am urmatoarele specificati : Procesor - AMD Quad-Core, Model A10-5745M.
Frecventa procesorului : 2100
Turbo boost : 2900
RAM : 12 GB, frecventa 1333 MHz
Procesor grafic integrat : AMD RADEON HD 8610G
HardDisk : 1 TB
Placa Video : AMD Radeon R7 M260 2GB DEDICATA

Eu cred ca ar trebui sa mearga foarte bine Euro Truck Simulator 2 si CS 1.6.

Răspuns Câştigător
| GherGhe_Valntin_1998 a răspuns:

Ar trebui sa mearga foarte bine nu stiu de ce? Cu pc ala poti sa joci ceva mai bun happy happy

| Costela_Neagu_1982 explică (pentru GherGhe_Valntin_1998):

Am rezolvat problema. Era de la placa video baiatu care mi-a facut laptop-ul nu mi-a instalat si placa video.

1 răspuns: