| Zuzumilk26 a întrebat:

Acum mi-am dezactivat contul de Netflix si imi zice ca il mai pot folosi pana pe 16 octombrie. Dupa 16 octombrie nu il mai pot folosi.
Dacă l-am dezactivat imi mai ia aia 11.99€ pe care trebuia să mi-i ia in 16 octombrie dupa ce mi s-a terminat folosirea gratuita?
Dau Funda!
Urgent!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti mai ia nimic.

| aXy99 a răspuns:

Daca ai dezactivat reinnoirea automata, NU iti va mai lua bani

| Bizon95 a răspuns:

Asigura-te ca ai scos cardul din el, ca sa fii sigur ca nu iti mai iau banii aia, nu ar trebui sa se intample, dar asigura-te

cat despre pana pe 16, da, atunci iti expira folosirea gratuita, care e valabila oricum, chiar daca te-ai razgandit la abonament

| aXy99 a răspuns (pentru Bizon95):

Nu cred ca poti sa scoti cardul.

| Katie1356 a răspuns:

Din ce stiu, cei de la Netflix sterg conturile inactive, poate de asta.

| biancaebar a răspuns:

Nu ți se vor lua ăia 11, 99€. Stai fără griji?

| biancaebar a răspuns (pentru biancaebar):

(semnele de întrebări sunt un emoji de smiley gen happy nu știu de ce a apărut ca semne de întrebare, scuze )